DZIAŁALNOŚĆ
BIZNESOWA

Omenaa Mensah od kilku lat sukcesywnie rozwija różne sfery działalności biznesowej. Jest udziałowcem kilku spółek i inicjatorką marki designerskiej Ammadora.
O wszystkich tych działaniach można przeczytać w tej zakładce. 

Omenaa Mensah jest również właścicielką firmy OMI PRODUCTIONS specjalizującej się w produkcjach telewizyjnych, filmowych oraz formatów wideo na potrzeby internetu. Po latach pracy na setkach planów, różnorodnych realizacji telewizyjnych i seriali dokumentalno-edukacyjnych doskonale poznała warsztat i potrzeby poszczególnych grup odbiorców profesjonalnych produkcji telewizyjnych. Swoje doświadczenie, profesjonalizm i przedsiębiorczość zdecydowała się wykorzystać na tworzenie programów najbliższych jej sercu i pasji, jakim jest zamiłowanie do designu, sztuki i architektury. To właśnie premium produkcje o takiej tematyce przede wszystkim realizuje OMI PRODUCTIONS oferując kompleksowy produkt gwarantujący sukces w kwestii oglądalności i medialnego zainteresowania. Omenaa stawiając przede wszystkim na jakość tworzonego kontentu, do współpracy zaprasza najlepszych z branży. Dlatego firmę OMI PRODUCTIONS tworzy doświadczony, międzynarodowy zespół, który zapewnia najwyższy poziom realizowanych produkcji.

OMI PRODUCTIONS dotychczas współpracowała m.in. z GRUPĄ TVN, dla której wyprodukowała dziesięcioodcinkowy program o charakterze inspirującym i edukacyjnym zatytułowany „Wyjątkowe domy”. Program emitowany był na antenach telewizji TVN oraz TVN STYLE, gdzie stał się jednym z najpopularniejszych formatów stacji.

Aktualnie OMI PRODUCTIONS przygotowuje się do dużej międzynarodowej produkcji. Będzie to unikatowy na skalę globalną odcinkowy program jakości premium, o tematyce przybliżającej zagadnienia związane z wyrafinowaną architekturą o ponadczasowej wartości. 

www.omiproductions.pl